Rejestracja

Kalkulator wydruków

KROK 1KROK 2KROK 3KROK 4 KROK 5
Wybór rodzaju wydruku  
Baner tradycyjnyBaner tradycyjny 2
+ zobacz opis
Zamknij
Banery tradycyjne to popularne na naszych ulicach zadrukowane i rozwieszane tkaniny powleczone PCV najczęściej zaopatrzone w stalowe oczka ułatwiające montaż na płotach ścianach i wolno stojących stelażach.
Baner do kasetonuBaner do kasetonu kafelek
+ zobacz opis
Zamknij
Banery do kasetonów to bardzo elegancka forma prezentacji reklam, gdzie cała powierzchnia tkaniny jest równo rozpięta wewnątrz aluminiowej ramy a ta następnie mocowana jest do sztywnego podłoża np. ściany czy wolnostojącego stelarza. 

Przy projektowaniu obrazu należy uwzględnić w pliku konieczne spady obrazu ze względu na mocowanie w kasetonie. Dlatego do kasetonu o wymiarach np. 200x200 cm musimy dostarczyć wydruk o wym 202x202 cm, przy czym zamocowany w kasetonie widoczny obraz będzie miał około 195x195 cm. Trzeba uwzględnić w projekcie odpowiednio dużą przestrzeń przy brzegach tak aby istotne elementy wydruku nie zostały zbyt blisko brzegu lub nawet zostały obcięte.

Na zdjęciu prezentowany jest kaseton niewielkich rozmiarów ( około 90x60 cm ) stąd proporcje grubości ramki do całego obrazu wydawać się mogą nieco grube.
Baner do rollupaBaner do rollupa -kafelek
+ zobacz opis
Zamknij

Banery do rollupa to tkaniny pokryte PCV przeznaczone do prezentowania we wnętrzach. Zadrukowana tkanina montowana jest do specjalnej aluminiowej kasety umożliwiającej łatwe i bardzo szybkie rozwinięcie jej a po skończonej prezentacji zabranie ze sobą.

Należy pamiętać by plik do druku miał wysokość 205 cm. Te dodatkowe 5 cm (na dole wydruku) nie powinno zawierać żadnych istotnych elementów obrazu, gdyż będzie stanowić jedynie rozbieg z kasety. Obraz oglądany przez widza będzie miał 200 cm wysokości.

Wydruki samoprzylepneWydruki samoprzylepne -kafelek
+ zobacz opis
Zamknij
Wydruki na foliach samoprzylepnych przeznaczone są do prezentacji do wewnątrz oraz na zewnątrz. Występują w wielu rodzajach, co umożliwia wykonanie wydruku samoprzylepnego na pojazdy, szyby, ściany oraz różnego typu naklejki od bardzo małych do bardzo dużych.
 
Do wydruku można zamówić usługę laminowania w celu zabezpieczenia wydruku. Można też zamówić usługę nacinania bądź wycinania naklejek na ploterze po obrysie, lub nawet pokrycia grubą wypukłą warstwą żywicy.
Wydruki na papierachWydruki na papierach -kafelek
+ zobacz opis
Zamknij
Wydruki na papierach przeznaczone są do prezentacji do wewnątrz. Wyjątkiem jest tylko papier bluback, który stosowany jest do zewnętrznych miejskich bilbordów. Są to stosunkowo tanie materiały które najczęściej wykorzystywane są do wykonania plakatów, zdjęć, prac studenckich.


Jeśli znalazłeś błąd lub masz pytania dotyczące funkcjonowania kalkulatora skontaktuj się z nami mailowo:
sakoexpo@sakoexpo.com.pl - problemy informatyczne, problemy związane z technologią druku